Farkaslaka községben népszerűsítették a teqballt, ajándék asztalokat kapott a szenléleki és farkaslaki általános iskola

A Góbék Teqball Team csapat tagjai: Györgydeák Apor egyéni teqball világbajnok és Ilyés Szabolcs, valamint községünk és iskolánk vezetősége jelenlétében adták át hétfőn (ápr.15.) kora délután, azokat a teqball-asztalokat, amelyeket a farkaslaki Alt Technologies Transylvania S.R.L anyagi támogatásával, a székelyudvarhelyi Rotary Klub adományozott iskoláink tanulóinak. Péter Péter projektfelelős és Vass Áron, a székelyudvarhelyi Rotary Klub soros elnöke ismertette a klub diákságot támogató programjait. Vass a teqball-programról beszélt, elmondva, hogy céljuk népszerűsíteni ezt a sportágat. Az asztal nem csupán egy acéldarab, hanem az együvé tartozás, a barátság és a versenyszellem szimbóluma is- fogalmazott. Hála és köszönet mindenkinek.